Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Молодіжний симфонічний оркестр України

Молодіжний симфонічний оркестр України

симфонічний оркестр

П'ятниця, 27 квітня 2018, 17:15

У Львові стартував перший табір Молодіжного симфонічного оркестру України

Участь у заході беруть 70 музикантів зі всієї України.

Про це повідомляє Молодіжний симфонічний оркестр України.

З 22 квітня у Львові розпочався перший музичний табір для 70 музикантів зі всієї України віком від 12 до 22 років, які ввійшли до складу унікального колективу – Молодіжного симфонічного оркестру України (Youth symphony Orchestra of Ukraine).

У таборі музиканти відвідуватимуть майстер-класи від п’яти професорів з України та Німеччини (Віктор Рекало (Київ), Марко Комонько (Львів), Устим Жук (Львів), Альбрехт Холдер (Вюрцбурґ, Німеччина), театральні тренінги, лекції та мотиваційні зустрічі з успішними музикантами та громадськими лідерами.

Як заявила директор Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, диригентка Ірина Вакуліна, табір додасть молоді впевненості та мотивації у розвитку своїх здібностей і таланту, а 21 липня у Львові оркестр виступатиме на Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt.

Зазанчимо, Молодіжний симфонічний оркестр України було створено у 2016 році з ініціативи української диригентки Оксани Линів, засновниці фестивалю LvivMozArt, а також партнерських інституцій Німеччини – Бетховенського фестивалю у м. Бонн, Федеративного молодіжного оркестру Німеччини та медіа-ресурсу Deutsche Welle.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.