Новини

Інфраструктура

вулиця Пластова

вулиця Пластова

Середа, 2 травня 2018, 14:44689

На планово збитковий сміттєпереробний завод у Львові хочуть витратити 38 млн євро

У Харкові ж на відповідний завод із значно більшим полігоном витратять 28 мільйонів євро.

Про це на прес-конференції на тему: "Ймовірність екологічної катастрофи у Львові" заявив член виконавчої ради ГО "Відродження Знесіння" Михайло Крутяк, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Також він додав, що полігону для львівського сміттєвого заводу не передбачено.

У свою чергу кандидат медичних наук Йосип Федечко повідомив, що так як даний завод є об'єктом обласного знаення, то можливість диверсій зростає. Якщо ж у Львові станеться такий випадок, то це буде загрожувати екологічною катастрофою глобального маштабу.

На думку представника ініціативної групи сіл Муроване та Сороки Львівські (що виступають проти будівництва сміттєпереробного у Львові) Тараса Беня, логічним завершенням сміттєвої кризи у Львові було б "Перенесення заводу в межах області, на територію рівновіддалену від усіх населених пунктів".

Не зважаючи на величезні кошти, які планують вкласти в завод, він буде "планово збитковим". Про це на попередньому брифінгу доповів Вадим Ноздря – директор ЛКП "Зелене місто".

За фактом відсутності прозорого доступу до документації по заводу та в підозрі махінацій із коштами, активісти планують звертатися до СБУ – розказав журналістам Рустам Курбанов, представник ГО "Округ".

Нагадаємо, що 19 квітня директоро ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря презентував депутатам Львівської міської ради проект майбутнього заводу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: