Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Гичка

Михайло Гичка

Четвер, 3 травня 2018, 10:371523

Гірняк не голосував за Гичку через конфлікт інтересів

Конкурсна комісія обрала Михайла Гичку на посаду генерального директора КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня".

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк у інтерв'ю газеті "Високий замок".

Як заявив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, конкурсна комісія із відбору кандидатів на посади керівників закладів охорони здоров’я Львівщини визнала переможцем на посаду директора КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" Михайла Гичку, головного лікаря цієї лікарні та депутата Львівської облради.

"За пана Гичку я особисто не голосував. Бо вважаю, що є конфлікт інтересів: він очолює і обласну клінічну лікарню, і медичну комісію обласної ради", – наголосив Володимир Гірняк.

За його словами, якщо він на сесії обласної ради не набере необхідної кількості голосів (43), то відбудеться новий конкурс на почаду керівника цієї лікарні.

"Недоторканних у нас нема. Як я голосував щодо пана Гички на комісії, так само голосуватиму й на сесії облради 15 травня", – додав Володимир Гірняк.

Нагадаємо, конкурс на посаду директорів 14 комунальних закладів охорони здоров'я у області стартував наприкінці лютого цього року. Загалом на посади директорів 14 медичних комунальних закладів претендував 21 кандидат.

На посаду керівника Львівської обласної клінічної лікарні, крім Михайла Гички, претендувала ще й екс-заступниця головного лікаря цієї лікарні Наталія Ван Доеверен.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: