Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

автосалон BMW

автосалон BMW

bmwlviv.com

П'ятниця, 4 травня 2018, 11:55

У Львові збудують новий автосалон BMW

На вул. Кульпарківській ТзОВ "Баварія Львів" зведе автосалон BMW.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження ТзОВ "Баварія Львів" на будівництво автосалону BMW на вул. Кульпарківській, 226.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

ТзОВ "Баварія Львів" на вул. Кульпарківській зводитиме автосалон на земельній ділянці, площею 0,5756 га, яка призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, оборони та іншого призначення, а вид використання – для обслуговування сервісного центру "Тойота".

Функціональне призначення ділянки – зона Г-6 – зона об'єктів торгівлі відповідно плану зонінгу Залізничного району Львова.

Як йдеться у проекті рішення, висота автосалону не повинна перевищувати 14 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 18%. 

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, підприємство зареєстроване у селі Зимна Вода Пустомитівського району. Його засновниками є Павло Волков, Юрій Вужик.

Основний вид діяльності – торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Нагадаємо, на вул. Малоголосківській ТзОВ "ДЮК ЛТД" зведе два багатоповерхові житлові будинки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.