Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Зоряна Довганик

Зоряна Довганик

П'ятниця, 4 травня 2018, 14:291640

Довганик керує львівською освітою з цілковитої аскези

У 2017 році начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик отримала 206 тис грн зарплати.

Про це йдеться у її декларації про доходи за 2017 рік.

Минулого року Зоряна Довганик задекларувала 206 085 грн зарплати від управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Із нерухомості у неї – квартира у Львові площею 46,6 кв.м, яку вона набула у власність у 2014 році. Вартість квартири чиновниця у декларації не вказала.

Довганик живе без автівки, рахунків у банках, готівки, цінного майна, забудов, корпоративних прав.

Зазначимо, Зоряна Довганик очолює управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з липня 2017 року. До цього вона працювала заступником начальника управління з питань освітньої політики управління освіти міськради, а з 2015 року була заступником з питань розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради.

З 20011 до 2013 року Довганик працювала на посаді начальниці відділу кадрів ПРАТ "Страхова компанія "Граве Україна", була координаторкою проекту "Економічний та соціальний розвиток Львівської області" та вчителькою географії ЛНВК школа-садок "Провесінь".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: