Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Марта Іванишин

Фб Марти Іванишин

П'ятниця, 4 травня 2018, 16:00

Марта Іванишин оспівує землю в Суховолі

Марта Іванишин

У 2017 році директор Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка Марта Іванишин задекларувала 129 тис грн доходу і землю на Городоччині.

Про це йдеться у її декларації про доходи за 2017 рік.

Минулого року Марта Іванишин задекларувала 129 135 грн на посаді начальника відділу промоції міста, управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради.

Із нерухомості у неї – три земельні ділянки площею 1038 кв.м, 1200 кв.м і 2328 кв.м у селі Суховоля Городоцького району. Також чиновниця має житловий будинок на 61,2 кв.м у Суховолі вартістю 43 239 грн.

Іванишин не має власного авто, забудов, цінних речей, рахунків у банках та готівки.

Зазначимо, наприкінці квітня Марту Іванишин призначили на посаду директора Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка, конкурс оголосили у березні цього року.

До цього призначення чиновниця міськради очолювала відділ промоції міста, а ще раніше, у 2011 році, працювала у прес-службі Львівської міської ради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.