Новини

Політика

Бірки

Бірки

прес-служба ЛОДА

Львівська облрада планує повернути історичну назву селу на Сокальщині

Понеділок, 7 травня 2018, 12:22

Село Бірки мають перейменувати на село Борок.

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому для розгляду на сесії Львівської обласної ради.

Львівська облрада підтримала ініціативу Сокальської районної ради щодо перейменування села Бірки Тартаківської сільської ради Сокальського району Львівської області на село Борок та розробил проект рішення, який обласні депутати мають ще затвердити на наступній сесії.

Зокрема, як йдеться у документі, історична назва села є Борок, його перейменуати на Бірки указом Української РСР від 12 березня 1981 року.

Відтак, у разі прийцняття цього рішення на сесії, обласна рада має звернутися з поданням до Верховної Ради України щодо перейменування села Бірки на село Борок та внесення відповідних змін до реєстру Верховної Ради України про адміністративно-територіальний устрій України.

Контроль за виконанням рішення депутати планують покласти на голову  постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Володимира Сагана.

Нагадаємо, 9 квітня 2016 року Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки. У 2016 році на Львівщині у рамках декомунізації перейменували  два села – Андріївка у Буському районі та Максимівка Старосамбірського району. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.