Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

суд у Львові

Вівторок, 8 травня 2018, 13:00

Двох львівських суддів рекомендують поновити на посадах

суд у Львові

Загалом Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендує призначити безстроково 95 суддів.

Про це повідомляє Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

Сьогодні на засіданні Вища кваліфікаційна комісія суддів вирішила призначити на посаду судді відповідного суду 95 суддів, у яких закінчився строк повноважень.

У комісії наголосили, що згідно з Конституцією України, повноваження суддів, призначених на посаду строком на 5 років, припиняються із закінченням строку, на який їх було призначено. Такі судді можуть бути призначені на посаду судді в порядку, визначеному законом.

Відтак, з усього переліку суддів Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала призначити Мар'яну Король на посаду судді господарського суду Львівської області та Людмилу Фролову – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова.

Нагадаємо, ще у 2015 році президент Петро Порошенко перевів Людмилу Фролову до Галицького районного суду м. Львова з посади судді Торезького міського суду Донецької області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.