Новини

Культура

річниця ЗУНР

річниця ЗУНР

Вівторок, 8 травня 2018, 16:531446

У Львові оголосили конкурс на пам'ятник учасникам Листопадового Чину

Пропозиції можна подати до 18 червня.

Львівська міська рада оголосила Всеукраїнський конкурс з розробки проекту мистецько-архітектурної об’ємно-просторової скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину. Документи оприлюднили на офіційному сайті ЛМР.

Місце для для майбутнього пам'ятника – вулиця Городоцька, 40.

Для участі у конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму (є на сайті Львівської міської ради). Термін реєстрації – 17:00 год 11 червня.Проекти, подані без попередньої заявки не зможуть взяти участь у конкурсі та будуть представлені на офіційному сайті з приміткою "поза конкурсом".

 Електронний варіант й супровідні матеріали до нього слід надсилати на на e-mail: artists447@i.ua (в темі листа вказати «заявка на участь в конкурсі»); повний комплект матеріалів слід надсилати поштою або подати особисто в управління архітектури і урбаністики Львівської міської ради, адреса: Львів, площа Ринок, 1, каб. 404, 407. Останній термін подачі конкурсних проектів – 18 червня (17:00 година).

Визначено три премії за перші призові місця:

45 тисяч гривень за перше місце, 30 тисяч за друге і 15 тисяч за третє. Журі конкурсу працювати до 22 червня.

В журі конкурсу увійшли: начальник управліня архітектури і урбаністики міської ради Юліан Чаплінський,начальник упрвління історичного середовища міської ради Лілія Онищенко-Швець, депутат міської ради Тарас Чолій, ректор Академії мистецтв Василь Одрехівський, доцент Академії мистецтв Михайло Косів, директор Музею ідей Олександр Дзиндра, заслужений архітекор України і доцент Академії мистецтв Олександр Ярема.

Додамо, що до сторіччя подій Листопадового Чину планують  також увіковічнити пам'ятником Січових Стрільців.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->