Новини

Політика

нардепи з Львівщини

нардепи з Львівщини

У квітні львівським нардепам зменшили на 650 гривень компенсацію за готелі у Києві

П'ятниця, 1 червня 2018, 18:00

У березні 23 нардепи зі Львівщини отримали на винайм готельного номера у Києві 19 500 грн.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у квітні 2018 року 172 народних депутати отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. Додамо, що у березні цього року їх було 173.

Вартість відшкодування житла для нардепів минулого місяця становила 19 500, однак у березні цього року нардепи отримали 20 150 грн на проживання.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Олег Лаврик (Самопоміч), Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Ірина Подоляк (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Ігор Шурма (Опозиційний блок) та Тарас Козак (Опозиційний блок).

Зазначимо, Олег Лаврик (Самопоміч) у 2016 році та у лютому 2017 року отримував компенсацію за житло, однак з березня 2017 року по лютий 2018 року його імені уже не було в списку депутатів, які претендують на відшкодування витрат на готелі. Також у березні він отримав компенсацію не у 20 150 грн, а 58 500 грн, а у квітні цього року – 19 500 грн.

Андрій Левус (Народний фронт) також ще у грудні 2017 року був у цьому переліку депутатів, проте у січні-березні 2018 року на кошти для прожиття у Києві він не претендував.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.