Новини

Соціум

школа

школа

У школах Львова відбудеться останній дзвоник. Розклад

Вівторок, 22 травня 2018, 11:28

25 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Львова відбудеться свято Останнього дзвоника.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Заклад освіти

Дата та час проведення

Місце проведення

Форма проведення

Галицький район

1

ЛДК СЗШ № 3

25.05.2018

10.00 год.

площа біля пам’ятника М.Вербицькому

загальношкільна лінійка

2

ЛСШ  І ступеня № 4

25.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’я та навчальні приміщення, Шевченківський гай

майстер-класи активні ігрові заняття

3

СЗШ № 9

 

25.05.2018

9.00 год.

25.05.2018

10.30 год.

собор св.Юра

подвір’я школи

молебен

 урочиста лінійка

4

СЗШ №10

25.05.2018

11.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

5

СЗШ № 27

25.05.2018

09.00 год.

класні кабінети

година спілкування

6

ЛССЗШ № 28

25.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’я

урочиста

лінійка

7

СЗШ №34

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

8

ССЗШ № 52

25.05.2018

09.30 год.

шкільне подвір’я

святкова академія

9

СЗШ №62

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

10

СЗШ № 87

25.05.2018

08.45 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

11

Львівська лінгвістична гімназія

25.05.2018

10.00 год.

 

подвір’я гімназії

 

 

урочиста лінійка

12

Львівська академічна гімназія

25.05.2018

11:20 год.

корпус НУ «Львівська політехніка», вул. Карпінського, 2/4

святковий концерт

13

НВК «Школа-гімназія «Галицька»

25.05.2018

09.00 год.

спортивний майданчик

урочиста лінійка

14

ЛСЗШ «Будокан»

31.05.2018

10.00 год.

навчальні приміщення

квест

Франківський  район

1

ССЗШ № 2

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

флешмоб

2

ССЗШ №5

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

3

СЗШ № 17

25.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

4

СЗШ № 31

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

5

СЗШ № 36

25.05.2018

09.30 год.

спортивний майданчик школи

святковий флешмоб

6

ССЗШ № 45

25.05.2018

09.00 год.

актова зала

 свято подяки

(10-11 класи)

7

ССЗШ №46

25.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

8

СЗШ №48

24.05.2018

10.00  год. (початкова школа)

25.05.2018

09.00 год.

актова зала

 

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

 

урочиста лінійка

9

СЗШ № 50

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

віче шкільної громади

10

СЗШ №51

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

11

СЗШ №55

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

12

ССЗШ №66

25.05.2018

протягом дня

музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, «Горіховому гаю», «Чарівні озера » с. Родатичі Городоцького р-ну, Львівської обл., замки  «Золота підкова Львівщини», ведмежий притулок с. Домажир

 Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»

 

відпочинково -розважальна програма

 

 

 

 

 

екологічна акція «Зробимо парки чистими»

13

СЗШ №83

 

25.05.2018  протягом дня

локації по школі

майстер-класи

14

НВК «Ш-Л «Європейський»

25.05.2018

протягом дня

музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», притулок для бурих ведмедів «Домажир»,

розважальний комплекс «Веселка»

відпочинково-розважальна програма

15

ЛНВК ім.В.Стуса

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я гімназії

день подяки

16

ЛСЗШ І-ІІ ст «Школа радості»

25.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

17

НВК ім.В.Симоненка

25.05.2018

09.30 год.

стадіон

НВК

свято подяки

18

Класична гімназія при ЛНУ ім. І.Франка

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

 

19

НВК «С-ш «Малюк»

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

20

ЛСШ «Надія»

25.05.2018

09.30 год.

шкільне подвір’я

родинне свято «День подяки»

21

ЛСЗШ І ст. «Джерельце»

25.05.2018

10.00 год.

шкільний майданчик

свято подяки

Залізничний район

1.

ЛССЗШ №15

25.05.2018

9.00 год.

подвір’я школи

урочиста лінійка

2.

ССЗШ № 18

25.05.2018

 9.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

3.

СЗШ № 40

25.05.2018

 10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка для учнів 1,4,9,10,11 класів

4.

ЛУГГ ім. Олени Степанівни

25.05.2018

09.00 год.

майданчик

урочиста Академія

5.

Львівський художній ліцей при ЛНАМ

25.05.2018

10.00 год.

спортивний зал ліцею

урочиста лінійка

6.

СЗШ № 60

25.05.2018

 9.00 год

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

7.

НВК "Школа І ст.-гімназія "Гроно"

25.05.2018

 09:00 год.

спортивний

майданчик гімназії

урочиста лінійка

8.

СЗШ № 65

25.05.2018                       8.30 год.

подвір’я перед школою

урочиста академія

9.

СЗШ № 67

25.05.2018

9.30 год.

подвір’я школи

свято останнього дзвоника (урочиста лінійка, подячна літургія в церкві.)

10.

СЗШ № 68

25.05.2018

   9.00 год.

територія школи

традиційна

11.

ЛЗШ І-ІІІ ступенів №74

25.05.2018

 9.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

12.

СЗШ № 75  ім. Лесі Українки

25.05.2018

10.00 год

подвір’я школи

традиційне

13.

СЗШ № 77

25.05.2018

10.00 год

майданчик

«свято подяки»

14.

Львівська гімназія "Євшан"

25.05.2018

9.30 год.

подвір’я гімназії

урочиста лінійка

15.

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при  ЛНУ

ім. І. Франка

25.05.2018

10:00 год.

подвір’я ліцею

лінійка

16.

НВК школа-садок "Арніка"

25.05.2018

9.00 год.

по класах

день подяки

17.

НВК "Один, два, три"

25.05.2018

10.00 год.

спортивний майдан

урочиста лінійка

18.

ЛЗШ І ступеня "Світанок"

 

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я школи

для 4-х класів свято «Прощавай школа»

по класах

для 1,3 –х класів Свято подяки

 

 

Шевченківський район

1.

СЗШ № 20

25.05.2018

9.00 год

шкільне  подвір’я

лінійка

2.

СЗШ № 22

ім. В.Стефаника

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір`я

святковий концерт

3.

СЗШ № 23

24.05.2018

15.00 год

Церква свщм.

М.Чарнецького,

вул .Під Голоском,2

подячний молебень

25.05.2018

09.00 год

шкільне подвір’я

традиційне Свято Подяки

4.

СЗШ № 30

25.05.2018

9.00  год.

шкільне подвір’я

свято

«Прощання зі школою»

5.

СЗШ № 33

25.05.2018

9.00 год.

подвір’я школи

святкова ранкова зустріч

25.05.2018

10.00 год.

церква Св. Анни

молебень (для бажаючих учнів і батьків)

25.05.2018

11.00 год.

___

екскурсійні тури

6.

НВК школа – садок  І-ІІІ ступенів № 38

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я школи

урочиста лінійка, Сооlfest

7.

СЗШ № 41

25.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’я смт. Брюховичі, вул.Н.України,27

традиційно у вигляді урочистої лінійки за участі всіх учнів школи.

Запросити: священників двох парафій, батьків, вчителів, представників державних установ і громадськості.

8.

СЗШ № 43

25.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

9.

СЗШ 44 ім. Т. Шевченка

25.05.2018

10 год.

спортивний майданчик

урочиста лінійка

10.

ЛСЗШ І ст. № 53

25.05.2018

11.00 год.

актовий зал Львівського національного університету імені Івана Франка

 

для учнів

4-их класів -

урочистість з нагоди закінчення початкової школи.

Для учнів 1-3 класів -екскурсійний день

11.

Гімназія «Престиж»

25.05.2018

09:00 год.

територія гімназії

урочиста лінійка

12.

СЗШ № 54

25.05.2018

9.00 год.

подвір'я  

школи

урочиста

лінійка

13.

ЛЗШ № 57

25.05.2018

9.00 год

1,11 клас - актовий зал школи

виховна година

25.05.2018

9.00 год

2-10 класи

Історичні місця Львова та області

екскурсії

14.

СЗШ  І-ІІІ ст. № 78

25.05.2018

9.00 год

подвір’я школи

урочиста  лінійка

15.

ЛССЗШ №81

Ім. П. Сагайдачного

25.05.2018

09.00 год.

 

шкільний спортивний майданчик

 

шкільна лінійка

 

16.

СЗШ № 91

25.05.2018

10.00 год.

подвір'я школи

святковий концерт

17.

СЗШ № 92

25.05.2018

9.00 год.

подвір'я школи

лінійка

18.

НВК школа – садок № 94

25.05.2018

09.00 год.

подвір'я заладу

родинне свято, талант-шоу, екскурсії

19.

СЗШ 97

25.05.2018

9.00 год

подвір’я школи

урочиста лінійка

20.

СЗШ № 99

25.05.2018

9.00 год.

майданчик школи

лінійка

21.

СЗШ № 100

25.05.2018

09:30 год.

подвір’я школи

урочиста лінійка

22.

НВК «ШЕЛ»

01.06.2018

11:00 год.

актовий зал ЛІ УБС вул. Жовківська, 53

урочиста академія «Країна дитинства – країна творчості»

16.06.2018

15:00 год.

актовий зал ЛІ УБС вул. Жовківська, 53

урочиста академія «Вручення атестатів»

23.

Правнича Гімназія

25.05.2018

9.00 год

подвір’я гімназії

урочиста лінійка,

молебень

 

24.

НВК «ШТЛ»

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я НВК «ШТЛ»

урочиста лінійка

Сихівський район

1

ЗШ «Дивосвіт»

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочисте

свято подяки

2

ЗШ «Первоцвіт»

25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

3

НВК ш-с «Софія»

25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’я

урочисте зібрання

4

НВК ш-г «Сихівська»

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я

гімназії

традиційна урочиста лінійка

5

НВК ш-л «Оріяна»

25.05.2018

8.45 год.

стадіон НВК

 

лінійка, флешмоб

6

НВК ш-г «Шептицьких»

25.05.2018

9.00 год.

школа

 

літургія, урочиста лінійка

7

АШ «Тривіта»

25.05.2018

10.00 год.

АШ «Тривіта»

 

урочиста лінійка

8

СЗШ №1

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

9

СЗШ №13

25.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’я

святкова лінійка

10

СЗШ №32

25.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

11

ССЗШ №69

25.05.2018

10.30 год.

шкільне подвір’я

свято школи-фестиваль

«Львівське ретро»

12

СЗШ №72

25.05.2018

10.00 год.

 

10.30 год.

шкільне подвір’я

 

шкільні приміщення

урочисте завершення  навчального року

майстер-класи

13

СЗШ №73

25.05.2018

9.00 год.

стадіон школи

 

святкова лінійка

14

СЗШ №84

25.05.2018р.

9.30 год.

шкільне подвір’я

урочисте зібрання працівників, учнів та батьківської громади

15

СЗШ №86

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

16

СЗШ №90

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

17

ССЗШ №93

25.05.2018

10.30 год.

шкільне подвір’я

урочиста зустріч

18

СЗШ №95

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

19

СЗШ №96

25.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’я

святкова лінійка

20

СЗШ №98

25.05.2018

9.00 год.

сквер Гідності

 

флешмоб, церемонія «Оскар», локації

Личаківський район

1

СЗШ №6

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

2

СЗШ №7

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

робота в локаціях (майстер класи, квести, ігри) для учнів 1 - 8-х, 10-х класів. Урочиста церемонія для випускників та переможців «Сьоме небо»

3

ЛСЗШ №8

25.05.2018

10.00 год.

 

11.00 год.

Церква Пресвятої Євхаристії

Подвір’я школи

молебень

 

 

урочистості

4

СЗШ «Лідер»

25.05.2018

10.30 год.

ЗСШ «Лідер»

день народження школи

5

СШ №21

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

6

ЛСЗШ №24

25.05.2018

12.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

7

СЗШ №29

25.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

8

ССЗШ №37

25.05.2018

9.30 год.

майданчик біля школи

святковий концерт

9

СЗШ №42

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочисті збори

10

СЗШ №47

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

святкова лінійка

11

СЗШ №49

25.05.2018

10.00 год.

спортивний зал

урочисте привітання для випускників 9-х, 11-х класів

12

СЗШ №63

25.05.2018

12.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

13

СЗШ №70

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

подячна молитва на галявині школи

14

ЛСЗШ №71

25.05.2018

10.00 год.

майданчик біля школи

ранкова зустріч

15

ЛЗШ №82

25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

16

ЛНВК «шк. I ст. – гімназія»

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

інтерактивна лінійка

17

ЛЗШ-інтернат №2

25.05.2018

20.00 год.

шкільне подвір’я

шкільна Нобелівська премія

18

ЗШ «Берегиня»

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

19

ЛНВК «Провесінь»

25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’я

загальношкільна лінійка

20

НВК «ш-с «Дзвіночок»

25.05.2018

10.00 год.

територія НВК «Дзвіночок»

урочиста лінійка

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.