Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вулиця Просвіти

вулиця Просвіти

прес-служба ЛМР

Середа, 13 червня 2018, 13:22

У центрі Львова закривають вулицю Просвіти на ремонт

За сприятливих погодних умов капітальний ремонт вул. Просвіти планують завершити до кінця цього року.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні розпочинається капітальний ремонт дороги на вул. Просвіти. Як повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка, капітальний ремонт вул. Просвіти є одним з пріоритетних об’єктів з ремонту на цей рік.

"Довжина дороги, де відбуватимуться роботи, становить 308 м, ширина, в окремих місцях, від 3 м до 6 м. Переможцем тендеру на виконання робіт стало ТОВ "Грант-Захід". Тут передбачено ремонт і заміну усіх комунікацій. Зокрема, заміна водопроводів і каналізації, адже маємо проблеми з колектором, через перепад висот", — розповів Ігор Савка.

За його словами, проектом ремонту вул. Просвіти передбачено капітальний ремонт водогону, стічної та дощової каналізацій, встановлення гідрозатворів та дощоприймачів, перекладатимуть бруківку на дорозі, тротуари замощуватимуть плиткою. Також мають здійснити ремонт зовнішнього освітлення, встановлення відповідних дорожніх знаків. Для маломобільних груп буде облаштовано пониження для заїзду.

Однак, відповідно до технічної документації, спершу на вул. Просвіти "Рятівна археологічна служба" проводитиме археологічні дослідження.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.