Новини

Економіка

Гребенів

Гребенів

UA-travel.info

На Львівщині під малу приватизацію підпала база відпочинку у Карпатах

Четвер, 21 червня 2018, 11:25

З липня в Україні виставлять на продаж 700 об'єктів малої приватизації.

Про це повідомляє Економічна правда.

У червні уряд затвердив правила для продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу. Відтак, була сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації.

Згідно з законом "Про приватизацію державного і комунального майна", який набрав чинності в березні, мала приватизація буде відбуватись через електронну систему ProZorro. Йдеться про продаж об’єктів державної або комунальної власності, понад 50% статутного капіталу яких належать державі. У переліку знаходяться близько 700 об'єктів вартістю до 250 млн грн. 

Продаж 700 державних об'єктів стартує у липні цього року, а, виходячи з процедури торгів, у разі відсутності конкуренції державні об'єкти можна буде придбати за безцінь.

За словами заступника міністерста економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова, в Україні близько 3 тисяч підприємств, з них 893 підлягає приватизації, 1 255 йдуть на ліквідацію, 359 – в концесію, 378 залишаються в державній власності, 195 розташовані в Криму, 364 – в зоні військових дій.

Близько 700 підприємств з цього переліку підпали під класифікацію "об'єкт малої приватизації", а від їх продажу до державного бюджету може надійти близько 2 млрд грн.

У перелік входять сотні недобудов, судоходні компанії, сільськогосподарські та риболовні підприємства, конструкторські бюро, оздоровчі комплекси і навіть Миколаївська ТЕЦ.

Щодо Львівщини, то під малу приватизацію із об'єктів соціально-культурного призначення підпала база відпочинку "Гребенів" у Сколівському районі, що знаходиться на балансі ПАТ "Автотранспортне підприємство "Західводбуд".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.