Новини

Економіка

будівництво у Львові

будівництво у Львові

Бічну вулиці Зелена у Львові забудують багатоповерхівками

П'ятниця, 22 червня 2018, 12:05

Львівська міськрада дозволила ТзОВ "Аскело" звести житловий комплекс у місті.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проекту на будівництво ТзОВ "Аскело" багатоквартирних житлових будинків № 3, 4, 5 з вбудованими нежитловими приміщеннями громадського обслуговування та підземним паркінгом на вул. Жасминовій, 5 зі знесенням існуючих споруд.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відтак, ТзОВ "Аскело" на вул. Жасминовій, що є бічної вул. Зелена, зводитиме житловий комплекс на земельній ділянці, площею 0,4630 га, яка призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Функціональне призначення ділянки – зона Ж-3-Р – зона багатоповерхової житлової забудови відповідно до зонінгу Личаківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота будинків не повинна перевищувати 34 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 30%. За приблизними підрахунками, будинки матимуть не менше 12 поверхів.

Згідно з єдиним реєстром юридичних осіб, ТзОВ "Аскело" зареєстроване у Львові у 2006 році, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а його кінцевими власниками є Ольга Луців і Олексій Луців.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.