Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Палац спорту Україна

zuap.org

Понеділок, 25 червня 2018, 16:07

Реконструкція львівського палацу спорту "Україна": що планують змінити

Палац спорту Україна

В будівлі планують облаштувати нові приміщення та підземний паркінг.

Про це сьогодні під час апаратної наради ц Львівській облдержадміністрації розповів генеральником проектувальник реконструкції споруди, архітектор Ігор Гризлюк, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Проект реконструкції передбачає розширення будівлі, перенесення тенісних кортів на дах другого поверху і збільшення пропускної здатності для проведення спортивно-ігрoвих тренувань. У підвалі спорткомплексу організують два підземних паркінги, з окремими в'їздами у загальній сукупності на 100 паркомісць.

Для збільшення спортивно-розважальної зони спорудять: басейни (дитячий і дорослий), сауну, ринг, приміщення для позашкільних занять дітей (від трьох років) а саме інтелектуально-мистецькі гуртки, кафе, спа-зону, гардероби і допоміжні приміщення.

Передню частину будівлі (зі сторони вул. Мельника) і бічну (зі сторони вулиці Єфремова) залишать для публічної зони, – це будуть місця відпочинку, можливо кафе з літнім майданчиком. Архітектор підкреслив що проектування реконструкції здійснюють консультуючись з автором проекту самої будівлі.


"Найважливіше і те, про що жваво дискутують в інтернеті – це перенесння кортів на дах другого поверху. Це унікальні ґрунтові тенсіні корти. Щоб ви розуміли, такі ґрунтові корти є збережені лише у Франції. На утримання таких кортів потрібно чимало ресурсів, зокрема оновлювати глину, і фінансово це до кінця недоцільно. До того ж тепер змагання проводять на кортах, переважно, з іншим покриттям", – пояснив Ігор Гризлюк.

"Я буду скільки є моїх повноважень виступати проти забудови цих тенісних кортів", – у відповідь наголосив голова ЛОДА Олег Синютка. Він також припустив, що майбутня реконструкція і розширення спорткомплексу і спричинить більше автомобільне навантаження на вулиці Чупринки і Коновальця.

"Для такого об'єкта 100 автомобілів – це нічого. Автомобілі паркуватимуться між трамвайних колій, де тільки можливо", – попередив голова облдержадміністрації.

Також присутній на нараді представник департаменту екології та природних ресурсів додав, що така реконструкція передбачає виготовлення документів з оцінки впливу на довкілля, що передбачає громадські слухання.

Нагадаємо, наприкінці березня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови і обмеження на реконструкцію палацу ігрових видів спорту "Україна", під час якої передбачено зробити добудову з тильної сторони спорткомплексу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.