Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Четвер, 19 липня 2018, 18:321242

Садовий готовий зачарувати незнайомця

Самопоміч братиме участь у президентських і парламентських виборах 2019 року.

Про це лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" та міський голова Львова Андрій Садовий заявив у Івано-Франківську, відповідаючи на запитання про президентські амбіції, – повідомила прес-служба політичної сили.

"Що таке крісло Президента сьогодні? Це електричний стілець. Тільки аферисти і авантюристи можуть пхатися туди, мовляв, оберіть мене, і я все зроблю. Треба бути свідомим і відповідальним.

"Самопоміч" – це загальнонаціональна українська партія. Ми на з'їзді ухвалили чітке рішення, що ми будемо брати участь у президентських і парламентських виборах. Будемо йти і перемагати. Сьогодні ми в опозиції. Треба прийти до влади і навести порядок. Потрібно мінімізувати корупцію, треба, щоб до влади прийшли чесні люди. Не крадії, які грабують, а ті, хто цій державі служить.

На сьогодні ті колеги, які є у парламенті від "Самопомочі" – це наступні міністри. Вони вистояли, вони мають хороший досвід, вони чесно будуть працювати. За них я можу поручитися", – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що торік восени міський голова Львова Андрій Садовий вже заявляв, що "Самопоміч" висуватиме кандидата на президентських виборах 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.