Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

будинкові лічильники

Львівгаз

Четвер, 26 липня 2018, 17:17

В Україні передбачили відповідальність за несвоєчасне встановлення лічильників

будинкові лічильники

Уряд створить публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками тепла і води і запроваджує адміністративну відповідальність.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, уряд запроваджує моніторинг стану оснащення будівель лічильниками, відтак в Україні з’явиться публічна база даних про оснащеність лічильниками тепла та води.

«Ми наводимо лад у системі обліку тепла і води у будинках. Якщо раніше не було чітких зобов’язань у органів місцевої влади подавати інформацію про кількість встановлених в регіонах будинкових вузлів комерційного обліку, то тепер ми встановлюємо такі зобов’язання, запроваджуємо моніторинг. Він буде публічним, кожен зможе перевірити інформацію, яка щомісяця оприлюднюватиметься на сайті Держенергоефективності», – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, у разі виявлених порушень щодо строків встановлення лічильників або невідповідності технічним стандартам, передбачена адміністративна відповідальність.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.