Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Олександра Коваль

Четвер, 26 липня 2018, 18:40

Керівниця Форуму видавців стала директоркою державної установи

Олександра Коваль

Олександра Коваль очолила Український інститут книги.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

Сьогодні в Міністерстві культури відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду  директора державної установи "Український інститут книги". Після обговорення презентованих  кандидатами програм розвитку закладу, конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду  директора державної установи "Український інститут книги" було прийнято рішення рекомендувати  на посаду директора Олександру Коваль.

Представляючи свою програму Олександра Коваль, акцентувала увагу на оновленні стратегії діяльності Інституту книги та організаційного забезпечення, зокрема, це  реформування державних програм "Українська книга" та "Цифрова бібліотека". Одним із своїх перших кроків на посаді вона бачить створення вмотивованої фахової команди та створення експертних груп по різних напрямках діяльності.

На думку Олександри Коваль, важливими завданнями  Інституту книги є презентація України на міжнародних форумах, налагоджена робота з регіонами, активна інформаційна політика та фандрейзинг.

Зазначимо, що наразі Олександра Коваль є також президентом ГО "Форум видавців", що з 1994 року проводить у Львові щороку одноіменну наймасштабнішу в Україні міжнародну подію в галузі книговидання.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.