Новини

Політика

во Батьківщина

во Батьківщина

Батьківщина Львівщини організує слухання присвячені лісам області

П'ятниця, 27 липня 2018, 15:28, Прес-реліз

У Львові поведуть слухання аби детально дослідити поблеми галузі та визначити способи їх вирішення.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Він пояснив:

"Центральна влада зробила дуже хитро. Вони майже 60% зарплати і розвиток  галузі заклала в те, що ліснимки зрубають і продадуть. Тобто, якщо вони сьогодні перестануть рубати ділову деревину, завтра завтра колективи стануть банкротами. А як тоді садити, доглдяати і розширювати цю галузь? Лісники зараз розгублені, не знають як далі бути. Крім того, центральна влада не вирішила одну з важливих проблем: є ліси державні, комунальні та військові лісництва. Їх знищують і вирубюдть ті, хто не є реальними власниками. В цьому питанні треба наводити порядок."

Політик також нагадав, що у області катастрофічно сохне смерека і сосна, однією з причин цього явища є зниниження рівня ґрунтових вод.

"З початком роботи сесії Львівської обласної ради фракція "Батьківщини" зініціює слухання, куди запросить науковців, лісників, тих людей які працюють в галузі, аби розробити конкретні пропозиції та їх скерувати дод Києва," – анонсував Михайло Цимбалюк.

Михайло Цимбалюк заявив, що лісозаготівельну галузь слід фінансувати, ввести жорстку кримінальну відповідальність за незаконні вирубки лісу та контрабанду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.