Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

центр  Львова

центр Львова

Середа, 8 серпня 2018, 13:21

Садовий виділив майже 50 тисяч для трьох комунальних підприємств Львова

Всі кошти скерують як внески до статутних капіталів ЛКП "Цитадель-Центр", ЛКП "Снопківське" та ЛКП "Центральне".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №389 від 3 серпня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 49 950 грн для 3 комунальних підприємств міста, а також кошти на благоустрій Галицького району.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова Галицькій районній адміністрації – в сумі 182 250,94 грн", – йдеться у документі.

Із цих коштів 49 950 грн передбачено виділили як внески до статутних капіталів: ЛКП "Цитадель-Центр" – 5 700 грн, ЛКП "Снопківське" – 38 850 грн та ЛКП "Центральне" – 5 400 грн.

Також для спорудження пам’ятника українцям, які стали жертвами депортації у ХХ столітті, у сквері на перехресті вул. Снопківської та
вул. В. Стуса передбачено 58 905 грн, а реконструкція фонтану "Кульбаба" на площі Галицькій обійдеться місту у  62 159,70 грн.

Інші кошти виділені на капітальний ремонт дворів, внутрішньоквартальних доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків, громадських просторів, площ та інших об’єктів благоустрою на території Галицького району Львова.

Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.