Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Четвер, 9 серпня 2018, 10:08

Садовий створив нове управління в міськраді та обрав нового підлеглого

Управління економіки підприємств Львівської міської ради очолить Роман Панасюк.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 10 серпня новостворене управління економіки підприємств департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Львова очолить Роман Панасюк.

Як наголосив заступник міського голови з питань з житлово-комунального господарства міськради Сергій Бабак, управління створене для запровадження сучасних методів і підходів до проведення фінансового аналізу роботи підприємств.

"Головна ціль реорганізації департаменту і створення цього управління – забезпечити сучасні методи і підходи щодо фінансового аналізу роботи підприємств. Очікуємо, що це дасть хороший економічний ефект і полегшить роботу керівникам підприємств. Мова йде, в першу чергу, про великі комунальні підприємства такі, як "Львівтеплоенерго", "Львівводоканал", "Львівелектротранс", "Львівавтодор", АТП-1", – додав Сергій Бабак.

Зазначимо, Роман Панасюк з серпня 2017 року і досі очолював управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

До цього призначення, з 2014 року він був заступником начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області, а також працював: помічник начальника ГУ загального відділу адміністративно-господарського управління Г У Міндоходів в Івано-Франківській області; начальник відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Г У Міндоходів в Тернопільській області; головний державний податковий інспектор відділу боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА в Тернопільської області. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.