Новини

Соціум

ДТП

ДТП

Вівторок, 14 серпня 2018, 15:15576

В Україні боротимуться з кількістю ДТП на дорогах

Поліцейські почнуть працювати з керівниками автотранспортних підприємств, які випускають транспорт на лінію.

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.

Упродовж останніх трьох тижнів у державі порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими зменшилася більше ніж на 26,5 %. Водночас зменшилася загальна кількість ДТП за участі автобусів – з 329 до 280. Проте в результаті тільки шести ДТП, які сталися минулого тижня, загинуло 10 осіб, 74 людини були травмовані.

"Питання організації безпеки дорожнього руху заслуговує підтримки в областях. І ми будемо посилювати цю роботу з проведення комплексних заходів. Насамперед, це робота спільних груп поліції з Укртрансбезпекою з виявлення фактів незадовільної організації роботи по контролю за технічним станом транспортних засобів", – заявив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

На даний момент поліцейські вже оглянули понад 66 тисяч транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. За результатами огляду виявлено 1,5 тисячі технічно несправних транспортних засобів. Зокрема, виявлено 255 одиниць транспорту, обладнаного із порушенням відповідних правил, норм і стандартів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.