Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Громадський бюджет Львова

Середа, 15 серпня 2018, 15:26

У Львові дали старт реєстрації проектів Громадського бюджету

Громадський бюджет Львова

Львів'яни мають місяць аби оформити ідеї, на які наступного року виділять кошти з міської казни і реалізують.

Про це сьогодні йшлося на прес-конференції, – повідомляє кореспондент Варіантів.
Сьогодні починається прийом заявок на громадський бюджет Львова на 2018-2019 роки. Для цього слід зайти на спеціальний сайт, зареєструватись і у вкладці "Подати проект" є спеціальна анкета для нього.

Його також можна зареєструвати у будь-якому з львівських ЦНАПів, однак варто мати з собою електронний носій інформації (флеш-пам'ять чи диск) з записом аплікаційної форми і зареєструватися у ЦНАПі.

Начальник Секретаріату Львівської міської ради Юрій Лукашевський повідомив, що цього року в Громадському бюджеті є нововведення:

"Є дві нові категорії. Якшо у нас раніше всі проекти були розділеними на великі та малі, зараз є ще поділ на освітні та неосвітні. На неосвітні заразарезервовано не менше 40% коштів громадського бюджету. Це є основна зміна, що виникла цього сезону".

Чиновник радить авторам проектів робити їх інноваційними:

"Тобто, якщо ви хочете, аби зробили реконструкцію якогось скверу чи дитячого майданчика, якшо ваша ідея матиме інноваційні аспекти з історією, архітектурою цього скверу, то така цікава деталь більше заохочуватиме людей голосувати. Ще одна порада: створюйте команди, спілкуйтеся з колгеами, сусідами. Аби залучити побільше голосів, і шоб цей проект максимально відповідав інтересам цієї громади, що зацікавлена у реалізації, обговорюйте його".

Разом з тим, заступник начальника Секретаріату міськради Орест Файфурка прозвітував про виконання проектів минулих років:

"5 проектів уже реалізовано, 31 виконують за графіком. По двох (відновлення парку "Замарстинівський" і парку 700-річчя Львова) з об'єктивних причин є відставання: через проходження проектно-кошторисної документації та проходженняя експертизи по системі Prozorro, але думаю що їх успішно реалізують цього року".

Зазначимо, торік львів'яни подали  майже 300 проектів на Громадський бюджет-2018. Найбільшу кількість проектів зареєстрували мешканці Сихівського району.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.