Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

фестиваль оперного мистецтва у Львові

opera.lviv.ua

П'ятниця, 17 серпня 2018, 17:20

Два львівських проекти претендують на підтримку Українського культурного фонду

фестиваль оперного мистецтва у Львові

Державна установа оприлюднила рейтинг поданих проектів, що набрали найбільшу кількість балів від експертів у категорії національної співпраці.

Про це повідомляє Читомо.

Державна установа "Український культурний фонд" завершила етап оцінювання експертами 522 культурно-мистецьких проектів, що пройшли технічний відбір. До оцінювання проектних заявок залучили 58 експертів з восьми експертних рад.

Серед проектів, що здобули достатню кількість балів експертів є два львівських:

Мистецька рада "Діалог" з проектом "Pinsel art" i Львівський Національний Академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької з ХVII Міжнародним фестивалем оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької 

Усі проекти, які набрали середній бал 70 та більше, переходять на розгляд та погодження Дирекцією Фонду, а та частина проектних заявок, бюджети яких перевищують 150 мінімальних заробітних плат (500 тисяч гривень), виносяться на схвалення Наглядової ради.

Надалі відбудеться переговорна процедура між грантоотримувачем та Українським культурним фондом щодо укладання договорів. Перелік проектів-переможців буде опублікований у вересні.

Також повідомляється про те, що пізніше буде оприлюднений і рейтинг індивідуальних проектів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.