Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Муніципальна варта

Муніципальна варта

Середа, 22 серпня 2018, 12:00

Садовий призначив нового керівника Муніципальної варти

Директором ЛКП «Муніципальна варта» став Богдан Кухарук.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від сьогодні директором ЛКП «Муніципальна варта», яке з травня цього року було без керівника, став Богдан Кухарук.

«Приступаючи до роботи з сьогоднішнього дня, ми разом вже з перших днів напрацюємо ті основні моменти, які треба реалізовувати в найближчий час, а це: покращення роботи «Муніципальної варти», впровадження закону про паркування, посилення оперативної роботи з порушниками громадського порядку у місті і цілий ряд напрямків, які ми згодом презентуємо додатково", – наголосив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Зазначимо, Богдан Кухарук раніше очолював КП «Муніципальна варта» у Івано-Франківську, бувінструктором з туризму Сихівського центру туризму та спорту, з 2014 до 2016 року брав участь у АТО (командир роти у батальйоні «Гарпун», пізніше – полк «Миротворець» МВС.

Нагадаємо, раніше Романа Хом'яка призначили директором ЛКП "Муніципальна варта" замість Юрія Діля, який став керівником управління безпеки міста Львівської міської ради. До свого призначення він працював на посаді начальника відділу протидії стихійній торгівлі у ЛКП "Муніципальна варта".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.