Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Парубій

Вівторок, 28 серпня 2018, 15:25

Парубій, Сироїд та Гриневич нахімічили в деклараціях

Андрій Парубій

Андрій Парубій, Оксана Сироїд та Лілія Гриневич приховували свої статки від громадськості. 

Про це повідомляє Українська Правда.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило низку недостовірних даних під час повних перевірок декларацій голови Верховної Ради Андрія Парубія, заступниці голови ВР Оксани Сироїд та міністерки освіти Лілії Гриневич.

Андрій Парубій у декларації за 2015 рік вказав недостовірні відомості про дохід його дружини, а в декларації за 2017 рік не вказав відомості про нерухоме майно, яке належить його доньці. При цьому зазначається, що "недостовірні відомості, зазначені у деклараціях, відрізняються в достовірних на суму меншу 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб".

"Ознак правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 172-6 (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи) КУпАП та ст. 366 (службове підроблення) ККУ, не виявлено" – йдеться у відповіді НАЗК.

Під час перевірки декларацій Оксани Сироїд за 2015 та 2017 роки з'ясувалося, що вона вказала недостовірні відомості про вартість транспортного засобу, який належить їй на праві власності, а в декларації за 2016 рік Сироїд зазначила недостовірні відомості про вартість транспортного засобу, а також про залишок коштів на рахунку у банку та не зазначила відомості про правочини, на підставі яких набуто право власності на житловий будинок та шість земельних ділянок.

Підкреслюється, що Сироїд вказала неправдиві відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що містить ознаки адміністративного правопорушення. Наразі НАЗК здійснює збір доказів, "на підставі яких буде встановлена наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи". Після цього складуть протокол про адмінпорушення, який після затвердження на засіданні  НАЗК направлять до суду.

Лілія Гриневич у декларації за 2017 рік зазначила неправдиві відомості про дохід чоловіка. Але у зв'язку з тим, що недостовірні відомості зазначені у декларації відрізняються від достовірних на суму меншу 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, то ознак правопорушень за ч. 4 ст. 172-6 (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи) КУпАП та ст. 366 (службове підроблення) ККУ у декларації Гриневич не виявили.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.