Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська митниця

Львівська митниця

ДФС

Понеділок, 3 вересня 2018, 10:00

ГО і активісти влаштували пікет Львівської митниці

Протестувальники вимагають провести прозорий конкурс на посаду керівника митниці та вирішити проблеми із чергами на кордоні з Польщею.

Про це повідомляє керівник ГО "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьгодні зранку громадські активісти влаштували пікет перед будівлею Львівської митниці, вимагаючи звільнення керівника Львівської митниці Левка Прокіпчука, а також вирішення проблеми із чергами на кордоні.

Натомість, як повідомив Левко Прокіпчук на своїй сторінці у Фейсбуці, перебуваючи на посаді начальника Львівської митниці ДФС, він "не почув жодного конкретного зауваження щодо своєї роботи, єдине що звучить, це ми хочемо відкритого конкурсу у Львові. Проте це бажання можливо реалізувати при звільненні мене з посади або за дисциплінарні порушення, або на підставі моєї заяви".

"Вважаю, що відкритий публічний конкурс є найкращим способом зайняття вакантних посад. При цьому останній конкурс у Львівській митниці проводився саме за моїм рішенням в 2016 році. При призначенні на керівні посади (наприклад, при зміні структури і штату), надавав можливість громадськості поставити питання до кандидатів (була навіть створена кадрова комісія при ГР ДФС у Львівськ області, яка організовувала відповідні заслуховування)", – написав Левко Прокіпчук.

Нагадаємо, сьогодні на кордоні із Польщею спостерігаються великі черги через страйк прикордонників у Польщі, які вимагають в уряду Польщі підвищити заробітну плату та повернутися до попередньої пенсійної системи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.