Новини

Політика

нардепи з Львівщини

нардепи з Львівщини

Четвер, 6 вересня 2018, 12:38556

9 нардепів з Львівщини не голосували за рівність чоловіків і жінок в армії

Верховна Рада ухвалила закон про рівні права чоловіків і жінок в українській армії.

Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект щодо створення рівних умов та можливостей для служби жінок і чоловіків у Збройних силах України. Це рішення підтримали 247 народних депутатів.

У законі йдеться, що жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками. Це прийняття на військову службу за контрактом, призначення на посади, отримання військових звань, виконання завдань військової служби, направлення у відрядження, притягнення до відповідальності за порушення військової дисципліни, проходження військової служби у військовому резерві, виконання військового обов’язку в запасі.

Відтак, зрівняно граничний вік перебування жінок і чоловіків у запасі, який становив 50 років для жінок, і 60-65 років – для чоловіків. Також укладати контранкт про прийняття на військову службу тепер можуть жінки віком до 60 років (до цього граничний вік для жінок становив 40 років).

Із львівських нардепів законопроект підтримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка), Микола Величкович (Народний фронт), Ігор Васюник (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Андрій Левус (Народний фронт), Михайло Хміль (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Ганна Гопко (позафракційна), Андрій Парубій (позафракційний),  Дмитро Добродомов (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Богдан Матківський (позафракційний), Тарас Батенко (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Олег Березюк (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Сергій Кіраль (Самопоміч).

Не голосували: Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Тарас Козак (Опозиційний блок), Олег Лаврик (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч).

Відсутні: Остап Єднак (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Лев Підлісецький (Самопоміч), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка).

Утримався: Ігор Шурма (Опозиційний блок).  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.