Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

транш

транш

112.ua

П'ятниця, 14 вересня 2018, 15:00

ЄС надасть Україні макрофінансову допомогу у 1 мільярд євро

Це буде четверта макрофінсова допомога від Європейского Союзу.

Про це повідомила прес-служба міністерства фінасів України.

Сьогодні, 14 вересня, в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова та Голова Національного банку України Яків Смолій підписали Меморандум та Кредитну Угоду між Україною та Європейським Союзом щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі 1 мільярд євро.

"Хочу висловити вдячність за оперативність та конструктивність Європейської сторони у запровадженні нової програми макрофінансової допомоги ЄС для України", – зазначила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

За її словами, надана в рамках трьох попередніх програм макрофінансова допомога ЄС на суму 2,81 млрд. євро мала як стабілізуючий ефект для фінансової системи держави, так і стала засобом інтенсифікації реформ в Україні, а підписання сьогодні Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитної угоди є надзвичайно важливим кроком для підтримання макроекономічної стабільності.

Транші макрофінансової допомоги в рамках цих домовленостей будуть розподілені рівномірно, по 500 млн. євро кожний. При цьому очікується, що перший транш надійде в Україну восени цього року після завершення cторонами внутрішніх процедур, необхідних для набрання чинності підписаних документів, та виконання Україною умов надання першого траншу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.