Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Марія Малачинська

Марія Малачинська

РПУ

Прес-реліз,   П'ятниця, 5 жовтня 2018, 13:36

Марію Малачинську нагородили Грамотою Верховної Ради України

4 жовтня директора КЗ «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» Марію Малачинську нагородили Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Грамоту вручив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. 

«Дякую Вам за те, що сумлінно працюєте на благо нашої Батьківщини. Здоров’я Вам міцного та добра», – побажав він під час нагородження.

«Я щиро дякую голові Верховної Ради України Андрію Парубію та лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку за честь бути нагородженою Грамотою за заслуги перед Українським народом. Хочу побажати усім любити свою роботу так, як люблю її я. Щодень віддаватися їй на повну, не боятися щось змінювати, а впроваджувати нові методи роботи і водночас вдосконалюватися у своїй професії самому. Щодня моїм стимулом до самовідданої праці є мої щасливі пацієнти, які готуються стати батьками», – прокоментувала Марія Малачинська.

Нагадаємо, Марія Малачинська працює директором центру з грудня 2011 року.

За цей час їй вдалося осучаснити центр до потреб сьогодення та  запровадити ряд інновацій – це електронна карта пацієнта, створення структурного підрозділу «Клініка, дружня до молоді», запровадження принципу «чиста лікарня», отримання сертифікату ISO 9001, «хірургія одного дня», проект енергозбереження,  виїзди у райони області для консультування населення  тощо.

Марія Малачинська також одна з претенденток на керівника Львівського перинатального центру.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.