Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Четвер, 11 жовтня 2018, 13:12284

Депутати вимагають від Садового щоквартально звітуватися про виконану роботу

Львівські депутати зареєстрували ухвалу про запровадження у міській раді години запитань до міського голови.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні представники фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді зареєстрували ухвалу про запровадження у міській раді години запитань до міського голови.

Як наголосив голова фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді Петро Адамик, метою запровадження години запитань є налагодження ефективного діалогу між міським головою та міською радою.

Годину запитань проводитимуть на першому пленарному засіданні раз на квартал, тобто кожні три місяці. Якщо міський голова Львова Андрій Садовий не з'явиться на першому засіданні сесії, то годину запитань перенесуть на наступне, адже, згідно із ухвалою, міський голова не може відправляти на годину запитань своїх заступників.

"Під час своєї першої каденції міський голова знаходив час спілкуватись з кожним депутатом особисто. А тоді їх було 90, а не 64. Зараз він має інші завдання та пріоритети. Зараз міський голова, напевно, свідомо уникає запитань. Я думаю він знайде в собі бажання і мужність відповідати перед громадою міста. Бо, фактично, це запитання не від депутатів, а від громади", – додав Петро Адамик.

Запитання до міського голови можна поставити особисто на засіданні, або ж відправити лист не пізніше, ніж за тиждень до засідання.

Натомість Андрій Садовий наголосив, що він завжди є відкритим до спілкування: "якщо депутат чогось не розуміє, йому треба пояснити. Іноді двічі".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->