Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

фіскальна служба

фіскальна служба

fakty.com.ua

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 17:30

На Львівщині 21 підприємство підозрюють у неофіційному працевлаштуванні

Які саме підприємтсва  -  фіскали не розголошують.

Громадська рада при ДФС Львівської області запропонувала включити представників громадськості до складу комісії, яка проводить перевірки на підприємствах з питань детінізації зайнятості та доходів населення.

Про це повідомила прес-служба Громадської ради при ДФС у Львівській області.

Голова ГР при ДФС у Львівській області Ігор Коць зазначив, що це рішення ухвалено на вимогу підприємців. Адже дані перевірки є поточними, а не плановими.

Як роз'яснили представники ДФС, у жовтні на Львівщині загалом буде перевірено 21 підприємство. Які саме – не розголошується. Підприємства відібрані працівниками ДФС за критеріями ризику. До складу комісій згідно розпорядження Камбіну включено представників ДФС, Держпраці та правоохоронних органів.

«Участь в роботі комісії представників Громадських рад, на нашу думку, не буде зайвою, адже додасть в її роботу прозорості, дозволить уникнути небажаних конфліктів та недовіри в стосунках між перевіряючими органами та підприємцями. Ми вже розпочали необхідну процедуру, скерувавши відповідний лист», - наголосив Ігор Коць.

Нагадаємо, на виконання вимог розпорядження Кабінету міністрів України від 05.09.2018 № 649-р ,,Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, працівниками Головного управління ДФС у Львівській області 10.10.2018 року розпочато проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.