Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Олег Рудницький

Олег Рудницький

loda.gov.ua

П'ятниця, 19 жовтня 2018, 11:53835

Олегу Рудницькому дозволили розширити "БізнесЛев"

Львівська міськрада дозволила ТзОВ "БізнесЛев" побудувати нові складські та офісні приміщення на вул. Пластовій, 11-Б. 

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської затвердив містобудівні умови для будівництва складського комплексу та офісних приміщень ТзОВ "БізнесЛев" на вул. Пластовій, 11-Б

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Для будівництва складських та офісних приміщень ТзОВ "БізнесЛев"  виділяють земельну ділянку площею 0,6150 га, яка перебуває у комунальній власності та призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних споруд промислових підприємств.

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Вид використання – обслуговування адміністративно-виробничих будівель.

Функціональне призначення ділянки – зона В-4 – зона промислових підприємств і технологічних об’єктів та установок ІV класу за санітарною класифікацією відповідно до плану зонування Личаківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота заводу не повинна перевищувати – 12,20 метра. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 70,96%. 

Підприємство зареєстроване у Шевченківському районі Львова на вулиці Лінкольна, 10. Кінцевим власниками ТзОВ "БізнесЛев" є Рудницький Олег Володимирович та Рудницький Володимир Йосифович. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. 

Основний вид діяльності підприємства – неспеціалізована оптова торгівля.

Нагадаємо, Олег Рудницький був заступником екс-голови Львівської ОДА Михайла Костюка.

Додамо,  Олег Рудницький також володіє фермерським господарством "Ґрін Ґарден", де збирають збирають по 15 тонн персиків на рік. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: