Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Старосамбірський район

П'ятниця, 16 листопада 2018, 12:23

Облрада Львівщини планує заборонити вирубку лісів на Старосамбірщині

Старосамбірський район

Львівські депутати розробили рішення про заборону вирубки лісів у Старосамбірському районі на території майбутнього парку "Королівські Бескиди".

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому на розгляд на наступне засідання сесії Львівської обласної ради.

На території Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП ЛГП "Галсільліс" планують створити регіональний ландшафтний парк "Королівські Бескиди", відтак Львівська облрада розробила проект рішення щодо заборони проведення рубок лісу на цій території.

"Заборонити з 1 січня 2019 року ОКС ЛГП "Галсільліс" та його дочірнім підприємствам проведення всіх видів рубок лісу на території Старосамбірського та Дністрянського лісництв площею 8997 га, у межах яких запроектовано створення національного природного парку "Королівські Бескиди", – йдеться у проекті рішення.

Крім цього, облрада має ще звернутися до Старосамбірської районної ради з пропозицією розділити видатки на утримання охорони парку за принципом: 50% – Старосамбірська районна рада і 50% – Львівська обласна рада.

Нагадаємо, у липні у Старосамбірському районі вирішили створити національний природний парк "Королівські Бескиди". Його площа становитиме майже 9 тис га. 

На Львівщині планують створити ще два національних парки: "Надбужжя" у Сокальському районі та "Трускавецький" на Дрогобиччині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.