Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

готель "Тустань"

готель "Тустань"

google.com.ua

П'ятниця, 16 листопада 2018, 12:45

Львівський аеропорт реконструює один із готелів Львова

Львівська міськрада дозволила створити новий готельно-ресторанний комплекс "Тустань" на базі старого готелю на вул. Любінській.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" готелю "Тустань" та ресторану готелю під готельно-ресторанний комплекс "Тустань" на вул. Любінській, 168-А.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Реконструюють готель, який знаходиться на земельній ділянці площею 177,3459 га, що перебуває у державній власності і належить аеропорту і яка призначена для розміщення та експлуатації будівель і
споруд авіаційного транспорту. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а вид використання – для обслуговування злітно-посадкової смуги, руліжник доріжок та будівель і споруд аеропорту змішаного використання.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота готельного комплексу не повинна перевищувати 24 метри. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 38%. За приблизними підрахунками, будинки матимуть не менше 12 поверхів.

Нагадаємо, у травні виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив ТзОВ "Виробничо-транспортне підприємство "Бодекс" збудувати багатоповерхівку на вул. Кульпарківській, 230-А, що поблизу аеропорту "Львів".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.