Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

храм у смт. Щирець

zruchno.travel

Понеділок, 19 листопада 2018, 16:31

На Пустомитівщині за 13 мільйонів відреставрують храм ХVІ століття

храм у смт. Щирець

Храму Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Щирець планують відреставрувати за 13 млн грн.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА оголосив закупівлю на порталі ProZorro із реставрації оборонних мурів та благоустрій храму Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Щирець Пустомитівського району.

Аукціон стартує 4 грудня цього року, а термін виконання усіх робіт – до 31 грудня 2019 року. Вартість закуплі становить 13 478 801 грн.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці – пам'ятка архітектури XVI століття, у 1893 році галицький архітектор Василь Нагірний здійснив її реконструкцію.

Нагадаємо, у 2017 році Львівська обласна рада виділила 750 тис грн на ремонтні і реставраційні роботи у чотирьох пам'ятках архітектури національного значення, серед яких – церква Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Щирець.

 Із детальним переліком храмів, на роботи у яких депутати виділяли кошти, можна ознайомитись тут.

Додамо, наразі Львівська обласна рада планує звернутися до уряду з вимогою визнати пам’ятками архітектури всі дерев’яні храми, зведені до 1939 року. Додамо, у серпні на реставрацію церков-пам'яток архітектури двох сіл Пустомитівського району планували виділити по 50 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.