Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

стадіон СКА на вул. Клепарівській

стадіон СКА на вул. Клепарівській

П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:57

Землю біля СКА на Клепарівській продадуть для зведення багаторівневої автостоянки

Львівська міськрада вирішила продати на аукціоні ділянку на вул. Клепарівській, 39а, що біля стадіону СКА, для будівництва багаторівневого паркінгу.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоповерхової закритої автостоянки на вул. Клепарівській, 39-А на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні). Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Зелельна ділянка, яку пропонують продати для будівництва автостоянки, розташована у межах історичного ареалу міста, площею 0,4085 га (комунальна власність), призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики,
оборони та іншого призначення, а вид використання – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота закритої автостоянки не повинна перевищувати 14 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 65%. За попередніми підрахунками, автостоянка матиме 5 поверхів.

Додамо, на вул. Клепарівській, 39 знаходиться стрілецький комплекс бази літніх видів спорту Міноборони, який уряд планує відновити до проведення Студентського чемпіоната світу з кульової й стендової стрільби у 2020 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.