Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

інвестиції у Львівщину

П'ятниця, 7 грудня 2018, 10:05

На Львівщині планують відкрити завод із виготовлення одягу відомих брендів

інвестиції у Львівщину

Інвестувати у відкриття нових робочих місць планують італійські бізнесмени.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 6 грудня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із Почесним консулом України у місті Падуї Марком Тозоном.

Протягом зустрічі сторони порушили питання подальшого співробітництва в сфери легкої промисловості, відновлювальної енергетики тощо.

"Львівщина має чималий досвід у співпраці з іноземними інвесторами. Приємно відзначити, що співпраця з Італійською Республікою поглиблюється і набирає обертів. Бізнес-клімат в регіоні надзвичайно сприятливий, і це розширює географічну мережу наших партнерів" – заявив Замлинський.

Італійська делегація, своєю чергою, висловили зацікавлення у відкритті нових виробничих потужностей на Львівщині підприємства, що виготовляє одяг та взуття для відомих брендів.

"Ми довго досліджували ринок і дійшли до висновку, що Львівщина найкращий майданчик, аби переносити сюди виробництво. На Львівщині багато переваг, і нам би дуже хотілося, щоб наша співпраця була успішною. Попри те, що Україна не входить до складу Євросоюзу, у вас є розуміння європейського ведення бізнесу та великий досвід у цьому напрямі" – зазначив Марко Тозон.

В межах зустрічі сторони порушили питання розвитку дистриб`юторської мережі та можливостей залучення виробників текстильної продукції до інтернет-платформи продажу.

Нагадаємо, що у період з 2015 по 2018 роки на території Львівської області залучили 354,8 млн. євро міжнародної технічної допомоги. Зокрема, у 2018 році реалізують 37 проектів, на які скерували фінансовий ресурс у сумі – 76,5 мільйонів євро.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.