Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

алкогольні напої

Четвер, 13 грудня 2018, 11:06

14 нардепів з Львівщини підтримали "віскі"

алкогольні напої

Верховна Рада на законодавчому рівні визначила поняття "віскі".

Сьогодні в газеті "Голос України" опублікували законопроект про зміни до Податкового кодексу, який Верховна Рада прийняла у листопаді. "За" проголосували 236 народних депутатів.

Зокрема, законопроект визначає поняття "віскі" – це алкогольний напій, міцністю від 35 до 45% з характерним ароматом, виготовлений за коньячною технологією з витриманого в обвуглених всередині дубових бочках зернового дистиляту.

Також у законі розмежували поняття "спирт етиловий денатурований" і "спирт етиловий неденатурований" й  затвердили збільшення з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9%.

Із львівських нардепів законопроект підтримали: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Микола Величкович (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт), Андрій Левус (Народний фронт), Михайло Хміль (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Андрій Парубій (позафракційний), Тарас Батенко (позафракційний), Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний).

Були відсутні під час голосування: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Ганна Гопко (позафракційна), Володимир Парасюк (позафракційний), Сергій Кіраль (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч),  Руслан Сидорович (Самопоміч), Олег Лаврик (Самопоміч), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка). 

Не голосували: Ігор Васюник (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний), Тарас Козак (Опозиційний блок).

Утрималися: Олег Березюк (Самопоміч), Любомир Зубач (Самопоміч),

Проголосували проти: Остап Єднак (позафракційний), Ігор Шурма (Опозиційний блок).   

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.