Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вітроелектростанція

вітроелектростанція

Четвер, 13 грудня 2018, 15:52

Більше 20 га на Яворівщині виділили під зведення вітрової електростанції

Львівська ОДА надала ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" 20 га землі на Яворівщині для будівництва вітрової електростанції.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка від 12 грудня 2018 року.

ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" отримає земельні ділянки за межами села Залужжя Яворівського району для будівництва вітрової електростанції.

"Надати ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 20 га для будівництва і обслуговування вітрових електростанцій і ліній електропередач", – йдеться у розпорядженні.

За даними порталу Youcontrol, ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" зареєстроване з 2011 року у Трускавці, займається будівництвом інших споруд. У фірми відсутній кінцевий власник, керівник – Орест Саприка, а засновником є АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Грінвіль".

Розмір статутного капіталу фірми складає 100 000 грн.

Нагадаємо, нещодавно Львівська ОДА виділила ТВК "Львівський мехсклозавод", що перебуває у стані припинення, 5 га на Перемишлянщині для обслуговування піскокар’єру.

Також у листопаді Львівська ОДА продала ТзОВ "Константа Л.Т.Д." земельну ділянку на Кам'янка-Бужчині площею 1,62 га за 1 млн грн, а на початку грудня ТзОВ "Норм" отримало 5 га на Яворівщині для будівництва заводу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.