Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

земельна ділянка

П'ятниця, 21 грудня 2018, 10:00

3 нардепів з Львівщини виступили проти продовження мораторію на землю

земельна ділянка

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі ще на 1 рік.

Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року. Це рішення підтримав 231 народний депутат.

Йдеться про заборону внесення права на земельну частку до статутних капіталів господарських товариств.

Також не допускається купівля-продаж земельних ділянок сільгосппризначення державної та комунальної власності, а також які перебувають у власності громадян і юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Проте мораторій дозволяє власнику паю здавати його в оренду або передавати у спадок, але забороняє офіційно продавати земельну ділянку або передавати пай в заставу.

Окрім цього, уряд до 1 березня 2019 року має розробити і внести на розгляд парламенту проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Із львівських нардепів законопроект підтримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Микола Величкович (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт),  Михайло Хміль (Народний фронт), Ігор Васюник (Народний фронт), Андрій Парубій (позафракційний), Дмитро Добродомов (позафракційний), Тарас Батенко (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Ігор Шурма (Опозиційний блок), Тарас Козак (Опозиційний блок), Олег Лаврик (Самопоміч), Любомир Зубач (Самопоміч), Олег Березюк (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка). 

Були відсутні під час голосування: Ганна Гопко (позафракційна), Сергій Кіраль (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч).

Не голосували: Микола Кадикало (Народний фронт), Богдан Матківський (позафракційний), Олексій Скрипник (Самопоміч).

Утримався: Руслан Сидорович (Самопоміч).

Проголосували проти: Андрій Левус (Народний фронт), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Остап Єднак (позафракційний). 

Нагадаємо, мораторій на продаж землі введений в Україні в 2001 році. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада продовжила його до 2018 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.