Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

РПЛ

РПЛ

Буський медіа портал

Прес-реліз,   Понеділок, 24 грудня 2018, 12:03

Ляшківці перемогли на виборах в Лопатинській і Радехівський ОТГ

Радикальна партія Олега Ляшка матиме своїх депутатів у новообраних радах Лопатинської та Радехівської ОТГ Львівської області.

Про це повідомив голова Львівської територіальної організації РПЛ Микола Іщук. 

"Виборці висловили довіру та підтримали більшістю голосів кандидатів від Радикальної партії Олега Ляшка до Лопатинської і Радехівської ОТГ. Такими є результатами паралельного підрахунку голосів" – сказав він.

До Лопатинської ОТГ проходить один ляшківець, а до Радехівської ОТГ – два кандидати від РПЛ. Підрахунок голосів на виборах у Бібрській ОГТ ще триває, ми сподіваємось на перемогу тут також.

Микола Іщук наголосив, що зараз представники партії роблять все залежне, щоб захистити результати виборів.

"Вибори відбувались напружено, відчувався сильний адміністративний тиск. Влада кинула всі зусилля на те, щоб не допустити представників опозиції до перемоги" – наголосив Іщук.

Серед іншого, в одній з ОТГ на Львівщині зафіксували факт неправильно опломбованих урн для бюлетнів, на іншій – факти роздавання грошей виборцям, а ще в одній – забули внести в виборчий бюлетень кандидата від одної з партій.

Нагадаємо,  вчора, 23 грудня, у п'яти об'єднаних територіальних громадах Львівської області відбулися вибори. Виборці Бібрської, Зимноводівської, Лопатинської, Меденицької та Радехівської ОТГ обирали голів та депутатів місцевих рад.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.