Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

Четвер, 3 січня 2019, 14:17

Садовий виділив більше 20 мільйонів для трьох комунальних підприємств Львова

Андрій Садовий

Всі кошти скерують до ЛМКП "Львівтеплоенерго", ЛКП "Львівсвітло" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №763 від 27 грудня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 20 млн грн як внески до статутних капіталів ЛМКП "Львівтеплоенерго", ЛКП "Львівсвітло" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту житлового господарства та інфраструктури за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 20 036 000 грн", – йдеться у документі.

Зокрема, ЛМКП "Львівтеплоенерго" отримає 14 306 000 грн, а ЛКП "Залізничнетеплоенерго" – 3 850 000 грн, ЛКП "Львівсвітло" – 1 880 000 грн.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, з жовтня цього року Степан Пакіж більше не очолює ЛМКП "Львівтеплоенерго", а в.о. директора цього підприємства став Богдан Камінський, який до цього працював заступником директора з економічних питань "Львівтеплоенерго".

Щодо ЛКП "Львівсвітло", то Олександр Лазуткін написав заяву на звільнення, відтак з червня цього року обов'язки керівника підприємства виконує Михайло Трач.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.