Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Вівторок, 8 січня 2019, 20:41

ЦВК зареєструвала Садового кандидатом в Президенти

Сьогодні Центральна виборча комісія на своєму засіданні зареєструвала чотирьох кандидатів у Президенти України.  

ЦВК на своєму засіданні зареєструвала чотирьох кандидатів у Президенти: Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового.  

Про це повідомила прес-служба ГО ОПОРА.

Садовий не був присутній на засіданні. На засіданні був присутній лише Віталій Скоцик, який одразу отримав посвідчення кандидата.

За реєстрацію Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового одноголосно проголосували всі 12 присутніх членів ЦВК.

За реєстрацію Сергія Капліна віддали свої голоси 11 членів Комісії, Андрій Євстігнєєв утримався.

Сергій Каплін 1979 року народження, освіта вища, проживає у селі Опришки Глобинського району Полтавської області, народний депутат, безпартійний, суб'єкт висування – Соціал-Демократична партія. 

Валентин Наливайченко, 1966 року народження, освіта вища, проживає у місті Києві, голова партії "Політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість", яка і висунула його кандидатом у Президенти. 

Віталій Скоцик, 1972 року народження, освіта вища, проживає у місті Києві, професор кафедри конярства і бджільництва Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійний, самовисування. 

Андрій Садовий, 1968 року народження, освіта вища, проживає у місті Львів, Львівський міський голова, член політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", суб'єкт висування – "Об'єдання "Самопоміч". 

Перед засіданням ще двоє людей принесли документи на реєстрацію в якості кандидатів – Сергій Фаренюк та Віталій Велідченко.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.