Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

школа

школа

Вівторок, 29 січня 2019, 13:31

МОН запровадило аудіювання для ДПА з іноземних мов

На думку освітян, це покращить підготовку учнів до ЗНО.

Про це повідомила прес-служба КАбінету Міністрів України.

Із 2019 року в Україні впроваджується аудіювання як частина ДПА з іноземної мови в 9-му класі. 

Так, цього року ДПА проводитиметься з 3 предметів: української мови, математики та третій – на вибір. Це може бути ДПА з іноземної мови: англійської, німецької, французької або іспанської. Атестація проводиться в письмовій формі та складатиметься з 3 частин:

– аудіювання;

– читання;

– використання мови.

об підготовка до ЗНО була поетапною, з цього року частину аудіювання матимуть і завдання ДПА з іноземної мови в 9-му класі. І я хочу нагадати, що за чинними освітніми програмами аудіювання є  частиною семестрового контролю з іноземних мов. Розуміння мови на слух – це частина стандарту міжнародних мовних тестів, і воно не має бути сюрпризом для наших учнів" – заявив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Матеріали для аудіювання мають містити аудіозапис тексту та одне післятекстове завдання. Теми повинні стосуватися щоденних ситуацій спілкування і відповідати віковим особливостям та інтересам учнів 9-х класів. Це, наприклад, може бути фрагмент радіопрограми, прогноз погоди, опис чогось, телефонні перемовини тощо.

Для рівня стандарту аудіотекст має бути тривалістю 1-2 хвилини, для поглибленого вивчення – 3-4 хвилини. Учні прослуховують запис двічі, після чого виконують завдання до нього.

Нагадаємо, цьогоріч українські учні здаватимуть ДПА за новою технологією.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.