Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

stepan53.livejournal.com

Понеділок, 22 жовтня 2012, 16:38

Професор Філіп Сендс прочитає лекцію у Львові у середу

У середу, 24 жовтня, в Актовому залі Львівського національного університету імені І. Франка відбудеться відкрита лекція відомого британського юриста, професора Університетського коледжу Лондона Філіпа Сендса на тему «Львів і витоки боротьби з міжнародними злочинами: Герш Лаутерпахт, Рафал Лемкін і Нюрнберзький процес над Гансом Франком».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради. 

Лекція відбудеться в Актовій залі Львівського національного університету імені І. Франка о 12:00.

«Саме Львів та його мультикультурна та мультинаціональна атмосфера міжвоєнного періоду справили вирішальний вплив на формування свідомості та поглядів Лаутерпахта та Лемкіна, які згодом стали базою їх наукових поглядів та правової доктрини», – зазначає Філіп Сендс.

Це вже третій візит професора Сендса до Львова. Під час попередніх відвідин нашого міста у 2010 та 2011 р., він провів низку лекцій у Львівському національному університету імені І. Франка та Українському Католицькому Університеті. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.