Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Тарас Грень

Тарас Грень

Понеділок, 4 лютого 2019, 12:21

Львівська ОДА отримала нового начальника юридичного управління

Ним став колишній керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 4 лютого, на апаратній нараді очільника Львівської ОДА Олега Синютки було призначено нового начальника юридичного управління структури.

"До нас із юстиції прийшов на роботу начальником юридичного управління Львівської ОДА Грень Тарас Ярославович" – заявив Синютка.

Новий головний юрист ОДА призначений на посаду із 1 лютого 2019 року.

2017 року Тарас Грень задекларував 167 165 зарплати у регіональному відділенні Фонду державного майна Івано-Франківської області.

Дружина юститора Львівщини у 2017 році отримала 31 040 грн зарплати.

Із нерухомості у Греня – земельна ділянка площею 1200 кв.м у селі Нова Українка на Рівненщині. Натомість його дружина володіє двома земельними ділянками площею 1201 кв.м у Лисиничах і 489 кв.м у Шоломині Пустомитівського району, а також вона має житловий будинок на 149,7 кв.м у селі Лисиничі вартістю 588 182 грн і квартирою на 63,8 кв.м на Львівщині (точну адресу у декларації не вказали) спільно з дочкою Анастасією Грень та Дмитром і Оксаною Боівками.

З 2016 року Тарас Грень їздить на іномарці КІА Sportage того ж року випуску, яку він придбав за 903 000 грн. Крім цього у юститора Львівщини є ще авто Mitsubishi Outlander 2006 року випуску. Дружина Греня має Honda CR-V 2010 року випуску.

Тарас Грень у 2014 році задекларував право спільної власності (0,33%) на корисну модель і винахід системи дегазації та транспортування біогазу на робочих полігонах твердих побутових відходів. У 2015 році він запатентував знак для товарів і послуг і у спільній власності (0,33%) систему автономного обігріву приміщень.

Чиновник має 321 000 грн і 39 400 доларів готівки, а ще 37 900 доларів він позичив третім особам.

Нагадаємо, наприкінці липня Грень став начальником управління юстиції у Львівській області. До цього призначення він працював начальником управління юстиції у Волинській області, а раніше очолював управління юстиції у Чернівецькій області і регіональне відділення Фонду державного майна у Івано-Франківській області.

Він був помічником міністра юстиції України, першим заступником начальника управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського (2016 рік), очолював Регіональне відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області.

Він є членом Львівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників права.

Додамо, після Жукровського, якого звільнили з посади наприкінці грудня минулого року, львівську юстицію очолила Іванна Смачило, її призначили на цю посаду без конкурсу з посади керівника Головного управління юстиції у Рівненській області, де вона працювала з 2015 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.