Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:39

Вакарчук голосуватиме за Міккі Мауса

Святослав Вакарчук розповів, за яких кандидатів у президенти, він може проголосувати.

Про це повідомив фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата в Президенти України. Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов'язково зроблю" – наголосив Святослав Вакарчук.

Він пояснив, що кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера, а також має назвати імена членів своєї команди.

"Це стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника генерального штабу Збройних сил, генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки" – розповів Вакарчук.

Також, за його словами, кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він виконував свої обіцянки в минулому.

"Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід. Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами" – додав Святослав Вакарчук.

Нагадуємо,  Святослав Вакарчук заявив, що президентський пост його не цікавить, а раніше міський голова Львова і кандидату президенти від "Самопомочі" Андрій Садовий запропонував йому об'єднатися на парламентських виборах. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.