Новини

Політика

Конституційний суд

Конституційний суд

unian.ua

Середа, 27 лютого 2019, 16:05289

Скасування статті про незаконне збагачення призведе до закриття справ проти топ-корупціонерів

Конституційний суд скасував статтю про незаконне збагачення – це призведе до закриття 50 справ проти топ-корупціонерів, які наразі розслідує НАБУ.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що по статті 368-2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення, яку скасував Конституційний суд, не було жодного рішення. За його словами треба внести новий законопроект.

"Наш антикорупційний комітет підготував законопроект, який не можна застосувати на практиці. Не було жодного рішення по розслідуваннях справ топ-чиновників. Їх немає. Тому очевидно, що треба поправити закон. І діяти у рішучому напряму", – сказав Юрій Луценко.

Рішення КСУ призведе до закриття 50 справ проти топ-корупціонерів, які наразі розслідує НАБУ, а також до закриття проваджень щодо всіх справ, які наразі слухаються в судах.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що президент Петро Порошенко невідкладно внесе до парламенту новий законопроект щодо статті про незаконне збагачення. У новому законі будуть враховані зауваження Конституційного суду України до цієї статті Кримінального кодексу України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->