Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Партія регіонів

Писарчук вважає, що призначення Клюєва на посаду голови виборчого штабу ПР сприятиме чесному перебігу виборів

Писарчук вважає, що призначення Клюєва на посаду голови виборчого штабу ПР сприятиме чесному перебігу виборів

pressclub.lviv.ua

Вівторок, 24 квітня 2012, 11:50

Писарчук вважає, що призначення Клюєва на посаду голови виборчого штабу ПР сприятиме чесному перебігу виборів

Голова ЛОО Партії регіонів, народний депутат петро Писарчук, вважає, що призначення Андрія Клюєва керівником виборчого штабу Партії регіонів позитивно вплине на перебіг виборів, а саме - зробить їх більш чесними та прозорими. Про це повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів. 

"Керівник центрального виборчого штабу Партії регіонів на парламентських виборах Андрій Клюєв використає свій досвід та авторитет для того, щоб майбутні вибори в Україні пройшли чесно і прозоро" - заявив Петро Писарчук, коментуючи відповідне рішення політради Партії регіонів.

«Пропозиція про призначення Андрія Петровича Клюєва була одноголосно підтримана членами політради Партії регіонів і зустрінута бурхливими аплодисментами. Це говорить про те, що в партійному середовищі Андрій Клюєв користується авторитетом. Він вже тривалий час перебував на керівних постах різних виборчих кампаній, має великий досвід, і ми сподіваємося, що Андрій Клюєв використає цей досвід, щоб вибори пройшли успішно, чесно, прозоро і без звинувачень з боку опозиції», - наголосив Петро Писарчук.

За його словами, для Партії регіонів принциповим і важливим є проведення майбутніх парламентських виборів на достойному рівні. «Нам дуже важливо, особливо перед Європейською спільнотою, провести ці вибори прозоро і чесно. Інакше ми просто підставимо державу і нашого Президента», - зазначив Петро Писарчук.

Писарчук висловив впевненість у тому, що Партія регіонів переможе на майбутніх виборах завдяки системній реалізації у державі нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. «Поганий солдат, який не вірить в перемогу. Ми йдемо на вибори з вірою в перемогу, тому що іншого не дано. Якщо такої віри немає, тоді не варто брати участь у виборах», - переконаний Петро Писарчук. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.